dietetyk-logo

W czwartek 20.07.17 rozdamy Wam 4 bilety na niedzielę 23 lipca, czyli finałowy dzień rywalizacji w turnieje Ultimate Frisbee na TWG 2017 we Wrocławiu. O godzinie 12.30 w swoim ostatnim meczu grupowym, Polacy staną przed niepowtarzalną okazją zmierzenia się z legendarną drużyną USA.

We Wrocławiu Amerykanie zagrają w swoim najsilniejszym składzie, opierającym się na graczach zawodowej ligi AUDL. Jankesi stanowią w Ultimate Frisbee niepowstrzymaną siłę, są od wielu lat niepokonanymi, niekwestionowanymi mistrzami, więc każdy punkt zdobyty przeciwko nim będzie już dużym sukcesem. Dla naszych klubowiczów Łukasza i Filipa Dobranowskich jak i reszty biało-czerwonych mecz z Amerykańskim "Dream Teamem" to spełnienie marzeń i być może jedyna w życiu okazja zagrania na własnym boisku meczu z takim przeciwnikiem. Wesprzyjmy ich głośnym dopingiem i wspólnie pomóżmy im dokonać niemożliwego !
O godzinie 15 rozpocznie się decydująca rozgrywka o medale, czyli zwany "małym finałem" mecz o brązowy medal, a po nim o godzinie 17 zostanie rozegrany "wielki finał", czy mecz o najcenniejsze dla każdego sportowca olimpijskie złoto. Liczymy mocno na to, że Polacy zameldują się w strefie medalowej i w niedzielne popołudnie dostarczą nam niezapomnianych emocji.

Jak zdobyć bilet:
1. Przyjdź potrenować do naszego klubu po godzinie 18 w czwartek 20.07.17
2. Dla pierwszych 4 osób na hasło " biało-czerwoni" czeka bilet na mecz Polaków, lub bilet na mecze o medale na TWG2017 we Wrocławiu, które zostaną rozegrane w niedzielę 23 lipca na boiskach Pól Marsowych.
Polecamy

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem