dietetyk-logo

W piątek od samego rana gorąco dopingowaliśmy Reprezentacje Polski w Ultimatee Frisbee, która na Polach Marsowych rozpoczęła rywalizację w The World Games 2017. W meczu otwarcia Polacy zmierzyli się ze świetnie dysponowanymi Kanadyjczykami i po dość jednostronnym meczu ulegli 13:3. Nam na pocieszenie został bardzo dobry występ naszego klubowicza Filipa Dobranowskiego, dzięki którego świetnym podaniom biało-czerwoni zdobyli dwa punkty.


O godz.15.00 już w dużo większym gronie dopingowaliśmy Polaków w meczu z wicemistrzami świata Australijczykami. Polacy pozbierali się po wcześniejszej porażce i bardzo długo stawiali zdecydowany opór faworyzowanym "kangurom". Duży udział w zaskakująco dobrej postawie Polaków miał nasz drugi klubowicz Łukasz Dobranowski, który zaliczył dwie piękne asysty i zdobył punkt. Nie wystarczyło to niestety do zwycięstwa, a końcowy rezultat tej rywalizacji to 13:8 dla Australii.
W sobotę przed Polakami kolejne duże wyzwanie, ponieważ zagrają o 9.00 rano z Japonią, a o 15.00 zmierzą się z Kolumbia, która sensacyjnie pokonała dziś USA i z kompletem dwóch wygranych prowadzi w grupie.
Widzimy się jutro na trybunach! ????????

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem