dietetyk-logo

Aktualności

Ogłaszamy zapisy na nowy sezon zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Aktualny wykaz zajęć dostępny na naszej stronie www w zakładce "Grafiki". Zbieramy grupy, zajęcia ruszają 16 września 2019 r. ! Zapraszamy :)

W piątek 19 lipca rozpoczynamy naszą wakacyjną zabawę :) Każdy kto odwiedzi klub tego dnia (siłownia, trening personalny, sauna) lub będzie uczestniczyłł w zajęciach (fitness lub spinning) weźmie udział w losowaniu naszych klubowych koszulek Familyfit#Team! Czekamy na Was i życzymy powodzenia w losowaniu, kolejne edycje Loterii już w sierpniu ;)

W ramach Familijnego Dnia Sportu w niedzielę 9 czerwca zapraszamy Państwa do uczestnictwa w charytatywnym Maratonie Spinning. Zbiórka z wpisowego będzie przekazana na pomoc w leczeniu Julki Zakrockiej podopiecznej Fundacji Avalon. Zapraszamy serdecznie :)

15 sierpnia Czwartek - KLUB NIECZYNNY!

W sierpniu w SOBOTY pracujemy w godzinach od 8.00 do 14.00!

Przepraszamy za utrudnienia!

Z okazji 10-tych urodzin naszego klubu zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania podczas FAMILIJNEGO DNIA SPORTU, które odbędzie się w niedzielę 9 czerwca na boiskach sportowych w ŁANACH.

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem