dietetyk-logo

Aktualności

Kochani klubowicze zapraszamy Was serdecznie na spektakl multimedialny "Nadzieja", który powstał na bazie obserwacji przemian współczesnego świata, a w którym udział biorą nasze byłe i obecne najmłodsze klubowiczki! Spektakl to praca zbiorowa młodych i utalentowanych ludzi, pod kierunkiem Lilianny Borowskiej oraz Aleksandry Gisges-Daleckiej. Taniec z ogniem, układy taneczne, muzyka, śpiew, efekty specjalne, niezwykłe kostiumy i choreografia składają się na wydarzenie pełne emocji i niespodzianek.

Początek roku to dla wielu z Was dobry impuls do tego, aby dołączyć do swojego życia aktywność fizyczną, lub wrócić do sportu po przerwie. Nas trener personalny/dietetyk sportowy Bartek Magocki ma dla Was kilka rad, jak umiejętnie rozpocząć swoją przygodę z treningami.

1. Nie rzucajcie się od razu na głęboką wodę, zacznijcie od spokojnych treningów np. rozciąganie + ćwiczenia aerobowe na bieżni, rowerze lub orbitreku. Początkowe 2-4 tygodnie aktywności fizycznej nie powinno być zbyt intensywne, a jednostki treningowe powinny trwać nie więcej niż 70 minut. W pierwszym miesiącu trenujcie 2-3 razy w tygodniu i zobaczcie jak reaguje Wasz organizm.

W czwartek 6 grudnia zapraszamy na MIKOŁAJKI :)

Oprócz tradycyjnej dawki endorfin polecamy:

Rabaty na KARNETY (do 20%), Loteria fantowa na każdych zajęciach (do wylosowania koszulki klubowe i inne cuda), Mikołajkowe "kręcenie" z niespodzianką, FIT przekąski i nie tylko... Zapraszamy serdecznie :)

Jak co roku gramy razem z WOŚP! Tym razem oprócz pokazów tanecznych naszych dzieciaków bierzemy udział w Turnieju "Szóstek siatkarskich". Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego Familyfit#Team - zapraszamy :)

To wspólna inicjatywa naszego klubu oraz Nordików - Stowarzyszenia Nordic Walking. Podopieczni naszych Przyjaciół: Fundacji Fabryki Dobrych Działań oraz Stowarzyszenia SOS Husky potrzebują Waszego wsparcia w postaci: kocy polarowych, podkładów higienicznych, rękawiczek jednorazowych, ręczników. legowisk, misek, kuwet, karmy suchej i mokrej.

Prosimy Was o wsparcie i przekazywanie rzeczy wypranych/umytych do naszego klubu. Stąd dary zostaną bezpośrednio dostarczone do Domów Tymczasowych futrzaków.

Akcja trwa do 6 grudnia! Dziękujemy za wsparcie!

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem