dietetyk-logo

Aktualności

Witamy wiosnę w eko-nastrojach i namawiamy naszych klubowych przyjaciół do dbania o wspólne dobro naszej planety. W związku z tym proponujemy Wam eko - Familytaśki na drobne zakupy, strój na trening czy kocyk do parku w zastępstwie za plastikowe torby!

Od dziś do soboty do każdego zakupionego KARNETU otrzymacie Familytaśkę GRATIS!

Zapraszamy :)

Już w Czwartek 14 lutego zapraszamy na wspólne świętowanie we dwoje! Przyjdź ze swoją połówką, weź udział w dowolnych zajęciach a otrzymasz od nas koszulkę Familyfit # Team GRATIS! Zapraszamy :)

Kochani klubowicze zapraszamy Was serdecznie na spektakl multimedialny "Nadzieja", który powstał na bazie obserwacji przemian współczesnego świata, a w którym udział biorą nasze byłe i obecne najmłodsze klubowiczki! Spektakl to praca zbiorowa młodych i utalentowanych ludzi, pod kierunkiem Lilianny Borowskiej oraz Aleksandry Gisges-Daleckiej. Taniec z ogniem, układy taneczne, muzyka, śpiew, efekty specjalne, niezwykłe kostiumy i choreografia składają się na wydarzenie pełne emocji i niespodzianek.

W piątek 8 Marca zapraszamy wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Spotykamy się od godz.18.00 w klubie na BABSKIM WIECZORZE :) Będzie się działo :)

W recepcji klubu macie do wypożyczenia nowy sprzęt do treningu funkcjonalnego - KAMIZELKĘ OBCIĄŻENIOWĄ! Ta, którą dysponujemy posiada obciążenie od 1kg do 30 kg. Może być stosowana przez profesjonalnych sportowców różnych dyscyplin jak i podczas treningu rekreacyjnego.

Jak co roku gramy razem z WOŚP! Tym razem oprócz pokazów tanecznych naszych dzieciaków bierzemy udział w Turnieju "Szóstek siatkarskich". Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego Familyfit#Team - zapraszamy :)

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem