dietetyk-logo

Familyfit to Rodzinne Centrum Rekreacji stworzone z myślą o tym, by zadowolić każdego klienta. Połączenie w jednym miejscu SIŁOWNI, SALI FITNESS oraz SALI ZABAW sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Tylko w FamilyFit zrealizujecie Państwo swoje sportowe pasje na siłowni czy zajęciach Fitness podczas gdy wasze pociechy przeżyją wspaniałą przygodę w specjalnie przygotowanej SALI ZABAW. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia stworzone dla nieograniczonego wypoczynku, relaksu oraz zabawy.

SIŁOWNIA wyposażona jest wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń aerobowych i siłowych czołowych producentów branży. Urządzenia marki LifeFitness, Technogym oraz HES zapewnią Państwu najwyższy standard i komfort treningu.

SALA FITNESS to przestronne pomieszczenie zaopatrzone w atestowany parkiet, klimatyzację, wentylację oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Bogaty wachlarz zajęć oraz duży wybór sprzętu marki Reebook oraz innych producentów sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

SPINNING jest oryginalnym programem kolarstwa halowego, łączącym zajęcia w grupie, silną motywację, profesjonalną kadrę instruktorską i muzykę jest on skierowany do ludzi w każdym wieku.

SAUNA to relaks, który dba nie tylko o naszą odporność, poprawę i kondycję skóry, leczy wiele stanów chorobowych ale również wpływa pozytywnie na kondycje psychiczną organizmu.

SALA ZABAW to profesjonalny tor przeszkód wraz basem z kulkami, gdzie ćwiczący rodzice mogą bezpiecznie pozostawić swoje pociechy pod naszą opieką lub też organizować im przyjęcie urodzinowe.

Miła i rodzinna atmosfera oraz profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo swobodnie, tak by w pełni wykorzystać możliwości, jakie Państwu oferujemy oraz cieszyć się czasem wspólnie spędzonym nie tylko z rodziną ale i znajomymi, sąsiadami.

Familyfit to miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny - serdecznie zapraszamy!

 

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem