dietetyk-logo

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Całusińska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Daniel Gawdzki

Daniel Gawędzki to z zawodu Coach, z wykształcenia Technolog Żywienia, z pasji Instruktor Fitness. Od najmłodszych lat związany z tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim z wieloma nagrodami na turniejach krajowych i międzynarodowych. Od kilku lat pozytywnie zakręcony zajęciami wzmacniającymi oraz cardio, dzięki którym zdołał zrzucić 35 kg wagi ciała, które wcześniej przybrał po zakończeniu kariery tanecznej. Na zajęciach stara się skrócić dystans trener-uczestnik. Fajna muza i pełen luz sprawiają, iż zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a uczestnicy wychodzą pozytywnie zmęczeni.

Bartek Magocki

Nazywam się Bartek Magocki i w Familyfit pracuje jako trener personalny oraz dietetyk. Zdrowy oraz sportowy tryb życia to moja wielka pasja, którą z entuzjazmem zaszczepiam u moim podopiecznych. Ukończyłem studia podyplomowe na unikatowym kierunku "Dietetyka w Sporcie" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, oraz uzyskałem uprawnienia trenera personalnego we wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zdobytą kompleksową wiedzę wykorzystuje w pracy w klubie, tak aby pomóc osobom ćwiczącym pod moim okiem, w bezpiecznym osiągnięciu dobrej formy i satysfakcjonującej sylwetki. W Familyfit zapraszam Was na indywidualne treningi personalne, oraz konsultacje z zakresu zdrowego odżywiania i rozsądnego doboru aktywności fizycznej. Dysponuję profesjonalnym analizatorem składu ciała marki Tanita, który pozwala na dokładny pomiar wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach. Największą radość czerpie z zadowolenia klientów!

Adam Dudek

Adam to instruktor Spinning od 2012 roku, Trener Personalny, Trener Kettlebells. Stawia na rozwój prawidłowych wzorców ruchowych i efekty treningowe. Pasjonat survivalu i technik przetrwania wojskowego SERE. Snowboardzista, entuzjasta mocniejszych gatunków muzycznych. Świeżo upieczony tata małej Emilki :)

Iwa Stanek

Związana ze sportem od najmłodszych lat. Instruktor fitness, Instruktor narciarstwa PZN, kolarz szosowy i górski. Od 2010 roku jako Master Instruktor Spinninig szkoli instruktorów w Polsce i na świecie. Pasjonatka rock n rolla i motocykli a prywatnie mama :)

Zuza Ptak

Zuza Ptak - sport ma we krwi. Medyczny trener personalny, trener przygotowania motorycznego, posiada uprawienia do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży i po porodzie, zawodnik, sędzia sportowy i manager sportu, była lekkoatletka. Obecnie uprawia triathlon i swimrun. Prowadzi treningi, bo wierzy, że poprzez ruch nasze życie staje się ciekawsze, zdrowsze i dłuższe.

Jacek Zapotoczny

Jestem żołnierzem zawodowym.Studiuję Bezpieczeństwo Narodowe. Z zamiłowania do treningu wyczynowego zdobyłem uprawnienia instruktora lekkiej atletyki, instruktora fitness oraz trenera personalnego. Jako trener personalny współpracowałem głównie z osobami otyłymi. W przeszłości prowadziłem treningi z grupami biegaczy.Moją mocną stroną jest trening siłowo-wytrzymałościowy. Startuję z powodzeniem w biegach maratońskich, ultramaratońskich oraz zawodach Iron Man.

Michał Kowalski

Tomek Kuś

Helena Morawska

Ze sportem jestem związana od "zawsze" . Sport jest moja pasją i życiowym powołaniem. Tytuł instruktora fitness, kulturystki oraz trenera personalnego zdobyłam na Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz w szkole mistrzostwa sportowego we Wrocławiu. Od 6 lat amatorsko trenuje trójbój siłowy. Jestem dwukrotną mistrzynią Polski w trójboju silowym oraz wyciskaniu leżąc w swojej kategorii wiekowej i wagowej oraz wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski ,Pucharu Polski w trójbóju siłowym klasycznym jak i w wyciskaniu leżąc klasycznym federacj IPF jak i WPC, ÌBPL. Pragnę uświadamiać i poszerzać świadomość ludzi odnośnie wpływu diety i wysiłku Fizycznego na stan naszego życia i zdrowia.”

Ania Nowak

Anna Nowak instruktor tańca Nowoczesnego Disco Dance, Show Dance, Hip Hop, tańca Współczesnego, Zumba, High Heels, Tańca użytkowego i weselnego z piętnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu stałych zajęć tanecznych dla dzieci w różnym wieku i dla dorosłych – grupowo oraz indywidualnie. Jak również instruktor treningu wzmacniającego,funkcjonalnego oraz ogólnorozwojowego dla dzieci i dorosłych.Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kompetencje na w warsztatach tanecznych oraz konwencja fitness w Polsce i za granicą. Ukończyła m.in państwowe szkolenie na instruktora rekreacji ruchowej o specjalności aerobik, potwierdzone legitymacją Ministra Sportu i Turystyki, a także kilkanaście specjalistycznych kursów treningowych, w tym Zumba ®️, Step, Pilates, Fit Ball, EMS

Laura Gulińska

Od wielu lat tańczę na scenie, a od 2 lat również nauczam i zarażam innych pasją do tańca! Specjalizuje się w tańcu współczesnym, modern i jazz. Trenuje akrobatykę i zwiększam świadomość ciała na scenie. Z przyjemnością przekaże wam wszystko czego nauczyłam się przez pare lat. Na moich zajęciach dotkniemy techniki tańca jak i sfer emocji w nim! Zapraszam na zajęcia z tańca nowoczesnego, na których nauczysz się techniki i muzykalności oraz na zajęcia z sexy dance, na których poznasz tajniki seksapilu ciała w tańcu!

Oliwia Pawelczyk

Joga jest pasją Oliwii, z którą jest związana od 6 lat. Mówi o sobie, że jest osobą cierpliwą i zawsze dąży do wyznaczonych celów. Skrywa w sobie miłość do nauki a to co ją napędza, to możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi. W wolnym czasie szyje i robi na drutach, dzięki czemu może wyrażać siebie poprzez kreatywne tworzenie. Oliwia z przyjemnością zaprasza Was na swoje zajęcia, które pozwolą Wam zadbać o swoje ciało i duszę

Karolina Różańska

Klaudia Bronowicka

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem