dietetyk-logo

Gosia Zawiślak

Senior Fit, Taniec, Zumba
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness i odnowy biologicznej. Instruktorka ZUMBY. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną i tańczyła w zespole hip hopowym. Trzykrotna mistrzyni Dolnego Śląska w step aerobiku. Energiczna, żywiołowa zawsze uśmiechnięta.

Ania Lekosz

Step&Shape, Pilates
Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness - ćwiczenia siłowe, Instruktor Odnowy Biologicznej, młodszy ratownik WOPR, instruktor Spinning. Uczestniczka szkoleń i konwencji IFFA m.in Power Dumbell, Best of IFAA Katowice 2011, Dance Aerobik, Aerobik & Step Licencja B, a także szkolenia Indoor Walking, V międzynarodowej Konwencji Fitness Euforya oraz szkolenia Creative Professional Fitness – zdrowy Kręgosłup. Ania to bardzo ambitna instruktorka, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz dąży do realizacji wysoko postawionych celów! Swoją wiedzą z sukcesem dzieli się z Państwem.

Rafał Lach

Poranne budzenie, Hip-Hop
Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Uczestnik wielu szkoleń i konwencji, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Angażuje się w każde prowadzone zajęcia. Fitness i taniec daje mu wiele radości. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na ludzi, a ich zadowolenie sprawia mu ogromną satysfakcję. Skrupulatnie egzekwuje prawidłową technikę i postawę oraz wytrwale motywuje do większego wysiłku. Zaraża pasją i uśmiechem!

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Grzegorz Butrowski

Spinning®
Pomimo niemłodego już wieku, młody ciałem i duchem, pełen pozytywnej energii, którą pragnie zarażać innych. Fanatyk sportu i aktywności fizycznej. Licencjonowany instruktor Spinning®. Posiada uprawnienia instruktorskie PZN w narciarstwie alpejskim. Uczestnik wielu zawodów sportowych na poziomie amatorskim w narciarstwie alpejskim, kolarstwie i biegach ulicznych. Czynny zawodnik piłki nożnej. Trenował przez 9 lat piłkę ręczną w MKS Nysa Kłodzko na pozycji bramkarza. Uwielbia większość popularnych form ruchu, a w szczególności jazdę na nartach, rowerze, jazdę konną, bieganie, łyżwy i sporty zespołowe. Wolne chwile to…(nie pamięta co to wolne chwile)…

Sara Nowodworska

Fat Burning, Zumba FIT
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi różne rodzaje zajęć ruchowych.

Ania Faściszewska

Latino Dance
Ania to bardzo utytułowana na parkietach krajowych i międzynarodowych tancerka, która może pochwalić się najwyższą, międzynarodową, mistrzowską klasą S, zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i w standardowym! Ania ma na swoim koncie między innymi wygrane w ponad 50 turniejach krajowych i międzynarodowych, uczestnictwo na parkietach największych festiwali tanecznych, dwuletni staż pracy w gorącej Hiszpanii i wiele innych. Interesuje się również innymi stylami tanecznymi, jak jazz, taniec współczesny, dancehall i hip hop, w których poszukuje nowych inspiracji.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Biegańska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Basia Stąpor

rehabilitant, masażysta, recepcja
Barbara Stąpor, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, mgr fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej. Zaraz po studiach rozpoczęła pracę jako fizjoterapeuta w Akademickim Szpitalu Klinicznym przy treningach osób dializowanych. Swoją wiedzę wykorzystuje również pracując jako masażystka w naszym klubie. Równocześnie współpracuje z firmą informatyczną, w której dba o kondycję kręgosłupa pracowników wprowadzając także techniki relaksacyjne. Basia jest również nieocenionym pracownikiem naszej recepcji.

Klaudia Hołubowicz

Animator przyjęć urodzinowych, recepcja
Studentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Sport o specjalizacji Menadżer Organizacji Sportowej. Jednocześnie studentka 3 roku studiów licencjackich na Uniwersytecie Ekonomicznym na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów na kierunku Zarządzanie o specjalizacji Team Leader. Animatorka, dla której radość, uśmiech i świetna zabawa dzieciaków jest najważniejsza! Praca z dziećmi oraz zadowolenie najmłodszych daje jej dużą dawkę motywacji i energii. Pasjonatka podróży.

Natalia Gębal

Animator przyjęć urodzinowych
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie jest na ostatnim roku studiów magisterskich na specjalizacji Menedżer Organizacji Sportowej, kierunek Sport. Pierwszy kontakt z pracą z dziećmi oraz organizowaniem czasu wolnego Natalia miała podczas studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja. Wtedy zaczęła się cała zabawa. Radość jaką dałą jej praca z dziećmi spowodowała, że dalej chciałaby rozwijać się w tym kierunku. Ukończyła kurs Animatora Czasu Wolnego i nadal będzie szkoliła się w tym zakresie. Jest pozytywną i energiczną dziewczyną, która swoją kreatywnością potrafi zaciekawić niejednego malucha. Osoby, które znają Natalię wiedzą, że świat zabaw, baniek mydlanych i kolorowych balonów to zdecydowanie jej bajka.

Patrycja Bałasz

Energy Pilates
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Studia pozwoliły jej poznać i zrozumieć mechanizmy działające w ciele człowieka, zdobytą wiedę wykorzystuje podczas układania zajęć. Fitness to jej pasja i sposób na życie. Miłośniczka pilatesu i treningu funkcjonalnego. Stałe doskonali swe umiejętności poprzez udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość a efekty wspólnych treningów największą satysfakcję. Kocha ludzi, każdego obdarza uśmiechem i życzliwym słowem, na jej zajęciach panuje świetna atmosfera. Zimą jeździ na snowboardzie, latem uprawia wakeboard. Ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii 🙂

Agnieszka Bartnik-Urbańska

Agnieszka to pasjonatka fitnessu, która oprócz swojego zawodu, który wykonuje na co dzień jest instruktorem rekreacji ruchowej oraz trenerem personalnym. Prowadzi takie zajęcia jak: Pilates, Deep Work, Body Workout, Stretching, Pumpy. Prywatnie lubi wszelkie wyzwania, startuje w biegach, maratonach Runmagedonach... Twarda sztuka jednym słowem ;) Witamy Agnieszkę w naszym zespole i zapraszamy również w środę 8 marca na godz.18.00 na półgodzinne zajęcia reklamowe Deep Workout, które dla nas poprowadzi. Jeśli się spodobają wprowadzimy je do naszego grafiku na stałe :)

Paulina Kurczab

Paulina jestem magistrem fizjoterapii oraz certyfikowanym instruktorem metody Pilates. W trakcie swoich zajęć łączy rozmaite metody pracy z ciałem oraz zwraca szczególną uwagę na indywidualne potrzeby uczestników, tak aby spędzony wspólnie czas był zarówno miłym spotkaniem, jak i przynosił wymierne efekty. Jest absolutną fanką stabilizacji głębokiej, ponieważ wie, że jest ona podstawą bezpiecznego uprawiania każdej aktywności ruchowej, o czym postara się przekonać również Ciebie! Z uczestnikami swoich zajęć dzieli się wiedzą oraz uśmiechem. Uwielbia sporty na świeżym powietrzu oraz ceni sobie kontakt z naturą, dlatego w wolnym czasie jeździ konno, biega i żegluje.

Rafał Rawicki

Rafał Rawicki jest certyfikowanym Trenerem Personalnym a dodatkowe kursy jakie ukończył to kurs treningu siłowego, funkcjonalnego, kursy Dietetyki I II stopnia w Akademii Mistrzostwa Sportowego oraz kurs Treningu Cross. Rafał to uczestnik debiutów PZKiFITS w kategorii Fitness Plażowy Mężczyzn. W naszym klubie Rafał prowadzi treningi personalne oraz zajęcia wzmacniające 🙂

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem