dietetyk-logo

Rafał Lach

Poranne budzenie, Hip-Hop
Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Uczestnik wielu szkoleń i konwencji, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Angażuje się w każde prowadzone zajęcia. Fitness i taniec daje mu wiele radości. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na ludzi, a ich zadowolenie sprawia mu ogromną satysfakcję. Skrupulatnie egzekwuje prawidłową technikę i postawę oraz wytrwale motywuje do większego wysiłku. Zaraża pasją i uśmiechem!

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Sara Nowodworska

Fat Burning, Zumba FIT
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi różne rodzaje zajęć ruchowych.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Całusińska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Patrycja Bałasz

Energy Pilates
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Studia pozwoliły jej poznać i zrozumieć mechanizmy działające w ciele człowieka, zdobytą wiedę wykorzystuje podczas układania zajęć. Fitness to jej pasja i sposób na życie. Miłośniczka pilatesu i treningu funkcjonalnego. Stałe doskonali swe umiejętności poprzez udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość a efekty wspólnych treningów największą satysfakcję. Kocha ludzi, każdego obdarza uśmiechem i życzliwym słowem, na jej zajęciach panuje świetna atmosfera. Zimą jeździ na snowboardzie, latem uprawia wakeboard. Ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii ?

Agnieszka Bartnik-Urbańska

Agnieszka to pasjonatka fitnessu, która oprócz swojego zawodu, który wykonuje na co dzień jest instruktorem rekreacji ruchowej oraz trenerem personalnym. Prowadzi takie zajęcia jak: Pilates, Deep Work, Body Workout, Stretching, Pumpy. Prywatnie lubi wszelkie wyzwania, startuje w biegach, maratonach Runmagedonach... Twarda sztuka jednym słowem ;) Witamy Agnieszkę w naszym zespole i zapraszamy również w środę 8 marca na godz.18.00 na półgodzinne zajęcia reklamowe Deep Workout, które dla nas poprowadzi. Jeśli się spodobają wprowadzimy je do naszego grafiku na stałe :)

Daniel Gawdzki

Daniel Gawędzki to z zawodu Coach, z wykształcenia Technolog Żywienia, z pasji Instruktor Fitness. Od najmłodszych lat związany z tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim z wieloma nagrodami na turniejach krajowych i międzynarodowych. Od kilku lat pozytywnie zakręcony zajęciami wzmacniającymi oraz cardio, dzięki którym zdołał zrzucić 35 kg wagi ciała, które wcześniej przybrał po zakończeniu kariery tanecznej. Na zajęciach stara się skrócić dystans trener-uczestnik. Fajna muza i pełen luz sprawiają, iż zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a uczestnicy wychodzą pozytywnie zmęczeni.

Krzysztof Brorzek

Krzysztof Brorzek to absolwent wrocławskiej AWF, trener przygotowania motorycznego NSCS oraz instruktor narciarstwa alpejskiego. Ojciec 2 letniego Stefana, pasjonat zimy i ciężarów. Pragnie, by jego zajęcia były źródłem satysfakcji oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

Katarzyna Drzewińska

Katarzyna Drzewińska - absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie oraz studiów licencjackich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku pedagogika tańca. Od 10 roku życia związana z różnymi kierunkami tanecznymi, od 6 lat instruktorka tańca klasycznego. Pasjonatka pracy z dziećmi, występów baletowych, tańca współczesnego oraz jogi.

Bartek Magocki

Nazywam się Bartek Magocki i w Familyfit pracuje jako trener personalny oraz dietetyk. Zdrowy oraz sportowy tryb życia to moja wielka pasja, którą z entuzjazmem zaszczepiam u moim podopiecznych. Ukończyłem studia podyplomowe na unikatowym kierunku "Dietetyka w Sporcie" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, oraz uzyskałem uprawnienia trenera personalnego we wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zdobytą kompleksową wiedzę wykorzystuje w pracy w klubie, tak aby pomóc osobom ćwiczącym pod moim okiem, w bezpiecznym osiągnięciu dobrej formy i satysfakcjonującej sylwetki. W Familyfit zapraszam Was na indywidualne treningi personalne, oraz konsultacje z zakresu zdrowego odżywiania i rozsądnego doboru aktywności fizycznej. Dysponuję profesjonalnym analizatorem składu ciała marki Tanita, który pozwala na dokładny pomiar wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach. Największą radość czerpie z zadowolenia klientów!

Adam Dudek

Adam to instruktor Spinning od 2012 roku, Trener Personalny, Trener Kettlebells. Stawia na rozwój prawidłowych wzorców ruchowych i efekty treningowe. Pasjonat survivalu i technik przetrwania wojskowego SERE. Snowboardzista, entuzjasta mocniejszych gatunków muzycznych. Świeżo upieczony tata małej Emilki :)

Gosia Refcio

Wykładowca Wyższej szkoły Edukacja w Sporcie we Wrocławiu przedmiotu „ żywienie i odnowa biologiczna”. Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu o specjalności trener II stopnia z kulturystyki oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego „ Dziennikarstwo i Public relations”- specjalność dziennikarstwo sportowe. W branży fitness od 2004 roku. Instruktor aerobiku, ćwiczeń siłowych. Z siedemnastoletnim stażem pracy w formie inst ćwiczeń siłowych oraz trenera personalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających, sztang oraz rowerków. Od 2007 r trener II stopnia z kulturystyki. Od wielu lat pracuje jako szkoleniowiec ćwiczeń siłowych i kulturystyki oraz trenera personalnego, przygotowując przyszłych instruktorów i trenerów do pracy. Wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w sporcie przedmiotu :żywienie i odnowa biologiczna”. Promotor prac licencjackich z tematyki żywienia. Uczestniczka rozmaitych szkoleń, m.in.: „ zasady żywienia i suplementacja w sporcie”, „zasady zdrowego żywienia, odchudzanie i suplementacja”, „ odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie”, „żywienie w sportach siłowych”,” kursu I stopnia analizy pierwiastkowej włosa”. Dyplomowana masażystka. Były pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej na stanowisku nauczyciela WF-u. Od 25 lat związana ze sportem. Interesuje się anatomią układu ruchu oraz fizjologią człowieka.

Tomasz Niedzielski

Tancerz z osiemnastoletnim stażem aktywnego sportowca i siedmioletnim stażem szkoleniowca z zakresu tańców towarzyskich. Całe swoje taneczne życie wiedział, że swoją przyszłość chcę związać z tą aktywnością fizyczną jak i artystyczną. Uwielbia rywalizację nie tylko na parkiecie tanecznym, angażując się w treningi tenisowe czy piłkarskie. Rozwija się również z zakresu innych technik tanecznych jak balet, czy taniec współczesny pod okiem choreografów takich teatrów tańca jak na przykład wrocławski Capitol.Swoje bogate doświadczenie taneczne uwielbia przekazywać na zajęciach sportowych jak i rekreacyjnych prowadząc swoje zajęcia w sposób otwarty, oraz zabawny. Z kursantami jest zawsze na "Ty" od pierwszych zajęć, tak by kontakt był jak najłatwiejszy i nieskrępowany. W swoim tanecznym dorobku ma zdobytą najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich, którą uzyskał w wieku zaledwie 17 lat, w dodatku może się pochwalić półfinałem Mistrzostw Polski z kategorii Youth, oraz miejscem finałowym w rankingu Grand Prix Polski. Wielokrotnie był mistrzem okręgu dolnośląskiego w różnych kategoriach wiekowych i finalistą Mistrzostw Polski Południowej.

Agnieszka Długosz

Agnieszka Długosz – specjalizuje się w tańcach towarzyskich, tańcu użytkowym oraz w stylu latynoskim (salsa, bachata). Na co dzień pracuje jako instruktor tańca oraz fitness. Przygotowuje również narzeczonych do pierwszego tańca. Jej motto: „Rób to, co przynosi ci radość" Kwalifikacje - Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, manager sportu, magister wychowania fizycznego – Absolwentka Turystyki i Rekreacji - dietetyk - Instruktor tańca, - Instruktor fitnessu, - Licencjowany instruktor IFAA B, - Instruktor XCO Trainer, Aqua Aerobiku Specjalności - Latino - Nauka tańca towarzyskiego, użytkowego, pierwszego tańca - Zajęcia fitness: TBC, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup, balance Agnieszka zaraża tańcem i ruchem poprzez Latino i naukę tańców towarzyskich. Tańczyła na wielu pokazach. Dodatkowo miała okazję pokazać swoje umiejętności w takich programach jak Tylko Taniec czy You Can Dance.

Klaudia Hałycz

Iwa Stanek

Związana se sportem od najmłodszych lat. Instruktor fitness, Instruktor narciarstwa PZN, kolarz szosowy i górski. Od 2010 roku jako Master Instruktor Spinnig szkoli instruktorów w Polsce i na świecie. Pasjonatka rock n rolla i motocykli a prywatnie mama :)

Morena Uhryńska

Morena z wykształcenia jest socjologiem, to menager i miłośnik nurkowania i innych sportów wodnych, nart i dalekich podróży. Jest instruktorem Spinningu 2 stopnia, oraz fitnessu i dive masterem. Prywatnie mól książkowy :)

Agnieszka Celej

Agnieszka to przede wszystkim sympatyczna dziewczyna i młoda mamusia? Zawodowo to absolwentka Politechniki Wrocławskiej, pasjonatka tańca od najmłodszych lat, Instruktor tańca jazzowego oraz nowoczesnego. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz fitnessu. Każde zajęcia są dla niej nową przygodą i wyzwaniem dla ciała. Aga to Instruktor fitness, pump, pilates, zdrowy kręgosłup oraz zajęć Mama Dziecko?

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem