dietetyk-logo

Gosia Zawiślak

Senior Fit, Taniec, Zumba
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness i odnowy biologicznej. Instruktorka ZUMBY. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną i tańczyła w zespole hip hopowym. Trzykrotna mistrzyni Dolnego Śląska w step aerobiku. Energiczna, żywiołowa zawsze uśmiechnięta.

Ania Lekosz

Step&Shape, Pilates
Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness - ćwiczenia siłowe, Instruktor Odnowy Biologicznej, młodszy ratownik WOPR, instruktor Spinning. Uczestniczka szkoleń i konwencji IFFA m.in Power Dumbell, Best of IFAA Katowice 2011, Dance Aerobik, Aerobik & Step Licencja B, a także szkolenia Indoor Walking, V międzynarodowej Konwencji Fitness Euforya oraz szkolenia Creative Professional Fitness – zdrowy Kręgosłup. Ania to bardzo ambitna instruktorka, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz dąży do realizacji wysoko postawionych celów! Swoją wiedzą z sukcesem dzieli się z Państwem.

Rafał Lach

Poranne budzenie, Hip-Hop
Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Uczestnik wielu szkoleń i konwencji, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Angażuje się w każde prowadzone zajęcia. Fitness i taniec daje mu wiele radości. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na ludzi, a ich zadowolenie sprawia mu ogromną satysfakcję. Skrupulatnie egzekwuje prawidłową technikę i postawę oraz wytrwale motywuje do większego wysiłku. Zaraża pasją i uśmiechem!

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Sara Nowodworska

Fat Burning, Zumba FIT
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi różne rodzaje zajęć ruchowych.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Całusińska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Patrycja Bałasz

Energy Pilates
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Studia pozwoliły jej poznać i zrozumieć mechanizmy działające w ciele człowieka, zdobytą wiedę wykorzystuje podczas układania zajęć. Fitness to jej pasja i sposób na życie. Miłośniczka pilatesu i treningu funkcjonalnego. Stałe doskonali swe umiejętności poprzez udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość a efekty wspólnych treningów największą satysfakcję. Kocha ludzi, każdego obdarza uśmiechem i życzliwym słowem, na jej zajęciach panuje świetna atmosfera. Zimą jeździ na snowboardzie, latem uprawia wakeboard. Ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii ?

Agnieszka Bartnik-Urbańska

Agnieszka to pasjonatka fitnessu, która oprócz swojego zawodu, który wykonuje na co dzień jest instruktorem rekreacji ruchowej oraz trenerem personalnym. Prowadzi takie zajęcia jak: Pilates, Deep Work, Body Workout, Stretching, Pumpy. Prywatnie lubi wszelkie wyzwania, startuje w biegach, maratonach Runmagedonach... Twarda sztuka jednym słowem ;) Witamy Agnieszkę w naszym zespole i zapraszamy również w środę 8 marca na godz.18.00 na półgodzinne zajęcia reklamowe Deep Workout, które dla nas poprowadzi. Jeśli się spodobają wprowadzimy je do naszego grafiku na stałe :)

Daniel Gawdzki

Daniel Gawędzki to z zawodu Coach, z wykształcenia Technolog Żywienia, z pasji Instruktor Fitness. Od najmłodszych lat związany z tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim z wieloma nagrodami na turniejach krajowych i międzynarodowych. Od kilku lat pozytywnie zakręcony zajęciami wzmacniającymi oraz cardio, dzięki którym zdołał zrzucić 35 kg wagi ciała, które wcześniej przybrał po zakończeniu kariery tanecznej. Na zajęciach stara się skrócić dystans trener-uczestnik. Fajna muza i pełen luz sprawiają, iż zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a uczestnicy wychodzą pozytywnie zmęczeni.

Krzysztof Brorzek

Krzysztof Brorzek to absolwent wrocławskiej AWF, trener przygotowania motorycznego NSCS oraz instruktor narciarstwa alpejskiego. Ojciec 2 letniego Stefana, pasjonat zimy i ciężarów. Pragnie, by jego zajęcia były źródłem satysfakcji oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów.

Katarzyna Drzewińska

Katarzyna Drzewińska - absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie oraz studiów licencjackich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku pedagogika tańca. Od 10 roku życia związana z różnymi kierunkami tanecznymi, od 6 lat instruktorka tańca klasycznego. Pasjonatka pracy z dziećmi, występów baletowych, tańca współczesnego oraz jogi.

Natalia Grzebieniak

Natalia to absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej. W trakcie nauki debiutowała na scenie Teatru Nowego w Zabrzu (Moralność Pani Dulskiej G. Zapolskiej w reż. A. Hanuszkiewicza). Trzy sezony spędziła we Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, uczestnicząc w spektaklu ,,Tragiczne gry'', który reprezentowano z powodzeniem również poza Polską- Niemcy, Szwajcaria, Francja. Współpracowała z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego, prowadząc zajęcia z tańca współczesnego. Uczestniczyła w trasie koncertowej londyńskiego zespołu „Touch and go”. Reprezentowała polski taniec na Expo 2010 w Szanghaju. W 2010 założyła swoją szkołę tańca Cariva Dance Center oraz utworzyła grpę taneczną Cariva .GRUPA CARIVA działająca pod patronatem CARIVA DANCE CENTER, jest jedną z najbardziej utytułowanych grup tanecznych na Śląsku. Choreografie zdobywają mistrzowskie tytuły, zachwycają jurorów i publiczność. W 2013 roku ukończyła kurs Pilates i Pilates Advance. W 2014 utworzyła przepiękną choreografię do przedstawienia ,, Siostry Wajs& Stonoga'' Od 2010 prowadzi zajęcia Modern Dance, Balet, Funky Jazz,Pilates i Stretching zarażając ludzi pasją do ruchu:)

Emilia Krumin

Emilia jako instruktor pracuje od 2013 r. prowadząc zajęcia fitness oraz indywidualne treningi dopasowane do każdego. Wszystko zapoczątkowała miłość do tańca, bez którego, jak bez czekolady nie wyobraża sobie życia :) Emilia przeszła przez różne style taneczne, począwszy od baletu, skończywszy na tańcu brzucha. Jej zajęcia ZUMBY są bardzo taneczne, pozwalają się oderwać od rzeczywistości i naładować pozytywną energią. Efektem ubocznym są spalone kalorie i wielki uśmiech, który pozostaje na buzi aż do następnych zajęć :)

Bartek Magocki

Nazywam się Bartek Magocki i w Familyfit pracuje jako trener personalny oraz dietetyk. Zdrowy oraz sportowy tryb życia to moja wielka pasja, którą z entuzjazmem zaszczepiam u moim podopiecznych. Ukończyłem studia podyplomowe na unikatowym kierunku "Dietetyka w Sporcie" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, oraz uzyskałem uprawnienia trenera personalnego we wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zdobytą kompleksową wiedzę wykorzystuje w pracy w klubie, tak aby pomóc osobom ćwiczącym pod moim okiem, w bezpiecznym osiągnięciu dobrej formy i satysfakcjonującej sylwetki. W Familyfit zapraszam Was na indywidualne treningi personalne, oraz konsultacje z zakresu zdrowego odżywiania i rozsądnego doboru aktywności fizycznej. Dysponuję profesjonalnym analizatorem składu ciała marki Tanita, który pozwala na dokładny pomiar wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach. Największą radość czerpie z zadowolenia klientów!

Adam Dudek

Adam to instruktor Spinning od 2012 roku, Trener Personalny, Trener Kettlebells. Stawia na rozwój prawidłowych wzorców ruchowych i efekty treningowe. Pasjonat survivalu i technik przetrwania wojskowego SERE. Snowboardzista, entuzjasta mocniejszych gatunków muzycznych. Świeżo upieczony tata małej Emilki :)

Gosia Refcio

Wykładowca Wyższej szkoły Edukacja w Sporcie we Wrocławiu przedmiotu „ żywienie i odnowa biologiczna”. Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu o specjalności trener II stopnia z kulturystyki oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego „ Dziennikarstwo i Public relations”- specjalność dziennikarstwo sportowe. W branży fitness od 2004 roku. Instruktor aerobiku, ćwiczeń siłowych. Z siedemnastoletnim stażem pracy w formie inst ćwiczeń siłowych oraz trenera personalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających, sztang oraz rowerków. Od 2007 r trener II stopnia z kulturystyki. Od wielu lat pracuje jako szkoleniowiec ćwiczeń siłowych i kulturystyki oraz trenera personalnego, przygotowując przyszłych instruktorów i trenerów do pracy. Wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w sporcie przedmiotu :żywienie i odnowa biologiczna”. Promotor prac licencjackich z tematyki żywienia. Uczestniczka rozmaitych szkoleń, m.in.: „ zasady żywienia i suplementacja w sporcie”, „zasady zdrowego żywienia, odchudzanie i suplementacja”, „ odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie”, „żywienie w sportach siłowych”,” kursu I stopnia analizy pierwiastkowej włosa”. Dyplomowana masażystka. Były pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej na stanowisku nauczyciela WF-u. Od 25 lat związana ze sportem. Interesuje się anatomią układu ruchu oraz fizjologią człowieka.

Tomasz Niedzielski

Tancerz z osiemnastoletnim stażem aktywnego sportowca i siedmioletnim stażem szkoleniowca z zakresu tańców towarzyskich. Całe swoje taneczne życie wiedział, że swoją przyszłość chcę związać z tą aktywnością fizyczną jak i artystyczną. Uwielbia rywalizację nie tylko na parkiecie tanecznym, angażując się w treningi tenisowe czy piłkarskie. Rozwija się również z zakresu innych technik tanecznych jak balet, czy taniec współczesny pod okiem choreografów takich teatrów tańca jak na przykład wrocławski Capitol.Swoje bogate doświadczenie taneczne uwielbia przekazywać na zajęciach sportowych jak i rekreacyjnych prowadząc swoje zajęcia w sposób otwarty, oraz zabawny. Z kursantami jest zawsze na "Ty" od pierwszych zajęć, tak by kontakt był jak najłatwiejszy i nieskrępowany. W swoim tanecznym dorobku ma zdobytą najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich, którą uzyskał w wieku zaledwie 17 lat, w dodatku może się pochwalić półfinałem Mistrzostw Polski z kategorii Youth, oraz miejscem finałowym w rankingu Grand Prix Polski. Wielokrotnie był mistrzem okręgu dolnośląskiego w różnych kategoriach wiekowych i finalistą Mistrzostw Polski Południowej.

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem