dietetyk-logo

Gosia Zawiślak

Senior Fit, Taniec, Zumba
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness i odnowy biologicznej. Instruktorka ZUMBY. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną i tańczyła w zespole hip hopowym. Trzykrotna mistrzyni Dolnego Śląska w step aerobiku. Energiczna, żywiołowa zawsze uśmiechnięta.

Ania Lekosz

Step&Shape, Pilates
Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness - ćwiczenia siłowe, Instruktor Odnowy Biologicznej, młodszy ratownik WOPR, instruktor Spinning. Uczestniczka szkoleń i konwencji IFFA m.in Power Dumbell, Best of IFAA Katowice 2011, Dance Aerobik, Aerobik & Step Licencja B, a także szkolenia Indoor Walking, V międzynarodowej Konwencji Fitness Euforya oraz szkolenia Creative Professional Fitness – zdrowy Kręgosłup. Ania to bardzo ambitna instruktorka, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz dąży do realizacji wysoko postawionych celów! Swoją wiedzą z sukcesem dzieli się z Państwem.

Rafał Lach

Poranne budzenie, Hip-Hop
Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Uczestnik wielu szkoleń i konwencji, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Angażuje się w każde prowadzone zajęcia. Fitness i taniec daje mu wiele radości. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na ludzi, a ich zadowolenie sprawia mu ogromną satysfakcję. Skrupulatnie egzekwuje prawidłową technikę i postawę oraz wytrwale motywuje do większego wysiłku. Zaraża pasją i uśmiechem!

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Grzegorz Butrowski

Spinning®
Pomimo niemłodego już wieku, młody ciałem i duchem, pełen pozytywnej energii, którą pragnie zarażać innych. Fanatyk sportu i aktywności fizycznej. Licencjonowany instruktor Spinning®. Posiada uprawnienia instruktorskie PZN w narciarstwie alpejskim. Uczestnik wielu zawodów sportowych na poziomie amatorskim w narciarstwie alpejskim, kolarstwie i biegach ulicznych. Czynny zawodnik piłki nożnej. Trenował przez 9 lat piłkę ręczną w MKS Nysa Kłodzko na pozycji bramkarza. Uwielbia większość popularnych form ruchu, a w szczególności jazdę na nartach, rowerze, jazdę konną, bieganie, łyżwy i sporty zespołowe. Wolne chwile to…(nie pamięta co to wolne chwile)…

Sara Nowodworska

Fat Burning, Zumba FIT
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi różne rodzaje zajęć ruchowych.

Ania Faściszewska

Latino Dance
Ania to bardzo utytułowana na parkietach krajowych i międzynarodowych tancerka, która może pochwalić się najwyższą, międzynarodową, mistrzowską klasą S, zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i w standardowym! Ania ma na swoim koncie między innymi wygrane w ponad 50 turniejach krajowych i międzynarodowych, uczestnictwo na parkietach największych festiwali tanecznych, dwuletni staż pracy w gorącej Hiszpanii i wiele innych. Interesuje się również innymi stylami tanecznymi, jak jazz, taniec współczesny, dancehall i hip hop, w których poszukuje nowych inspiracji.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Biegańska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Patrycja Bałasz

Energy Pilates
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Studia pozwoliły jej poznać i zrozumieć mechanizmy działające w ciele człowieka, zdobytą wiedę wykorzystuje podczas układania zajęć. Fitness to jej pasja i sposób na życie. Miłośniczka pilatesu i treningu funkcjonalnego. Stałe doskonali swe umiejętności poprzez udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość a efekty wspólnych treningów największą satysfakcję. Kocha ludzi, każdego obdarza uśmiechem i życzliwym słowem, na jej zajęciach panuje świetna atmosfera. Zimą jeździ na snowboardzie, latem uprawia wakeboard. Ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii ?

Agnieszka Bartnik-Urbańska

Agnieszka to pasjonatka fitnessu, która oprócz swojego zawodu, który wykonuje na co dzień jest instruktorem rekreacji ruchowej oraz trenerem personalnym. Prowadzi takie zajęcia jak: Pilates, Deep Work, Body Workout, Stretching, Pumpy. Prywatnie lubi wszelkie wyzwania, startuje w biegach, maratonach Runmagedonach... Twarda sztuka jednym słowem ;) Witamy Agnieszkę w naszym zespole i zapraszamy również w środę 8 marca na godz.18.00 na półgodzinne zajęcia reklamowe Deep Workout, które dla nas poprowadzi. Jeśli się spodobają wprowadzimy je do naszego grafiku na stałe :)

Rafał Rawicki

Rafał Rawicki jest certyfikowanym Trenerem Personalnym a dodatkowe kursy jakie ukończył to kurs treningu siłowego, funkcjonalnego, kursy Dietetyki I II stopnia w Akademii Mistrzostwa Sportowego oraz kurs Treningu Cross. Rafał to uczestnik debiutów PZKiFITS w kategorii Fitness Plażowy Mężczyzn. W naszym klubie Rafał prowadzi treningi personalne oraz zajęcia wzmacniające ?

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem