dietetyk-logo

Urodzinowa niespodzianka nr 2 - WAKACYJNA PROMOCJA!

Nasz jubileusz to wyjątkowa okazja, aby zachęcić nowe osoby do korzystania z szerokiej oferty usług Naszego klubu, oraz namówić do powrotu tych, którzy nie gościli już dłuższy czas w naszych progach.

Aby ułatwić Wam podjęcie tej jednej ważnej decyzji, dzięki której w Waszym życiu zagości wiele miłych chwil i sportowych przeżyć, przygotowaliśmy specjalne urodzinowo-wakacyjne ceny karnetów, uprawniające również do bezpłatnej konsultacji u naszego dietetyka sportowego. Od 1 czerwca, dla nowych osób, oraz takich powracających do Nas po minimum półrocznej przerwie, dostępne są w naszej recepcji KARNETY OPEN MAX ważne aż do końca wakacji ( 3 miesiące)!!! Ich cena to jedyne 249 złotych (50% zniżki), a uprawniają one do korzystania z pełnej oferty klubu (siłownia, sauna, zajęcia fitness). Dodatkowo przy zakupie promocyjnego karnetu, możecie umówić się z naszym dietetykiem sportowym na bezpłatną konsultację, w czasie której zostanie wykonana analiza składu ciała na profesjonalnym urządzeniu pomiarowym marki Tanita. Dzięki temu badaniu, oprócz swojej dokładnej wagi, poznacie również m.in. poziom tkanki tłuszczowej, oraz ilość mięśni i wody w organizmie!
Jednocześnie przypominamy, że nasi stali klienci, którzy przyprowadzą do klubu nową osobę otrzymują 15% zniżki na swój abonament!!!
Zapraszamy 

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem